T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI
Konya İl Sağlık Müdürlüğü Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekimin Mesajı

Güncelleme Tarihi: 10/10/2019

Değerli ziyaretçi,

Ereğli Ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak; Necip Milletimize ve Değerli Hemşerilerimize zamanında tedavi ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmayı görev sayıyoruz.

Bu onurlu görevi yerine getirirken “hasta memnuniyeti” sağlamayı temel ilke olarak kabul ediyoruz. Ereğli Ağız Diş Sağlığı Merkezi mensupları olarak bu ilkenin yaşatılmasına büyük önem veriyoruz.

Hiç kuşkusuz ‘‘memnuniyet’’ kavramına sınır konulamayacağını biliyoruz. Bu bilinçle, sürekli daha iyiye ulaşmak için çağdaş teknolojiyi izlemekle birlikte, kendimizi de sürekli geliştirmenin gerekliliğine inanıyoruz.

Sunduğumuz Sağlık Hizmeti ne kadar iyi ve ileri olursa olsun, eğer zamanında sunulamıyorsa bunun halka bir yararı olmayacaktır. Bundan dolayı imkanlarımızın ölçüsünde hastalarımızın en kısa sürede hizmet alabilmelerini çok önemsiyoruz.
Hastalarımıza kaliteli hizmet sunumu elbette mutlu sağlık çalışanları eliyle olacaktır. Çalışanlarımızın mutluluğu hastane yönetimi tarafından çalışma ortamlarının rahatlatılması , çalışma barışının sağlanması ve hizmet alan hastalarımızın da çalışanlarımızın yanında yer almasıyla mümkün olacaktır.

Halkımıza hizmet için kurulmuş Ağız Diş Sağlığı Merkezimize Sahip çıkacağınıza ve bizlereyardımcı olacağınıza gönülden inanıyoruz.
Bize her konuda ulaşabilir ve danışabilirsiniz. Sizin eleştiri ve değerlendirmelerinizi çok önemsiyoruz.
Sevdiklerinizle birlikte Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat sürmeniz dileğiyle…

Ayhan YÜREKLİ
Başhekim